housle- inzerce a bazar
Smyčcové nástroje

Bazar smyčcových nástrojů - housle, basy, violoncela


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce Smyčcové nástroje

27.11.
pondělí
Housle klasické Stagg Housle klasické Stagg

Nabízím k prodeji klasické 4/4 housle Stagg. Navíc přidám sadu náhradních strun. Vrchní deska nástroje masiv smrk, spodní deska a luby masiv javor, krk a kobylka javor. Kovový závěs se 4 mechanikami pro jemné doladění. Hmatník, podpěra brady a ladící kolíčky mořené ..

1.999,-
Česká Lípa
19.11.
neděle
Klasické housle Stagg Klasické housle Stagg

Nabízím nové, nehrané housle od firmy Stagg. Jedná se o klasické 4/4 housle a k nim navíc přidám sadu náhradních strun. Vrchní deska nástroje masiv smrk, spodní deska a luby masiv javor, krk a kobylka javor. Kovový závěs se 4 mechanikami pro jemné doladění. Hmatník, podpěra ..

1.999,-
Česká Lípa
8.11.
středa
Housle Stagg 4/4 Housle Stagg 4/4

Prodávám 4/4 housle Stagg. Klasické 4/4 housle a k nim navíc sada náhradních strun. Vrchní deska nástroje masiv smrk, spodní deska a luby masiv javor, krk a kobylka javor. Kovový závěs se 4 mechanikami pro jemné doladění. Hmatník, podpěra brady a ladící kolíčky mořené ..

1.999,-
Česká Lípa
27. 4.
čtvrtek
Elektrické housle Elektrické housle

Prodám nové, nepoužité elektrické housle Stagg. Tělo houslí je z masivního javoru, zabudovaný předzesilovač pro sluchátka, aktivní snímač s 2-pásmovým ekvalizérem, smyčec a kalafuna. Vše v pouzdrě. V případě zájmu mi prosím volejte na uvedený telefon.

4.890,-
Česká Lípa

Stránka: 1

Smyčcové nástroje

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Smyčcové nástroje.
Pro změnu inzertní rubriky z Smyčcové nástroje na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Hudební nástroje
Ostatní
Související


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Smyčcové nástroje
Nápověda - Podmínky - RSS